Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
_NOWA NOCIA - " KRYTYKA "_

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Ksiega Gości
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

mój avatar

archiwum

  2006
  Październik
  Sierpień

linki

  _FOTKI ASHLEE_
  + 1 +
  + 2 +
  + 3 +
  + 4 +
  + 5 +
  + 6 +
  + 7 +
  + 8 +
  + 9 +
  + 10 +
  _TAPETKI Z ASHLEE_
  # 1 #
  # 2 #
  # 3 #
  # 4 #

ulubieni


Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 16622 osób

Powered by blog 4u

A-s-h-l-e-e S-i-m-p-s-o-n_NOWA NOCIA - " KRYTYKA "_

_KRYTYKA_

Wielu ludzi uważa, że Ashlee jest "wyprodukowaną" artystką z małym talentem muzycznym. Ich zdanie może potwierdzać incydent w programie Saturday Night Live i nieudany występ na finale Orange Bowl. Krytykuje się także to, iż muzyczny wizerunek jej jest tylko czymś wymyślonym przez producentów jej płyty, aby zwiększyć jej popularność. Są także takie głosy, że kontrakt płytowy dostała tylko dlatego, że jej siostrą jest znana piosenkarka Jessica Simpson. Oprócz tego niektórzy mówią, że wizerunek zawdzięcza agresywnemu i zdecydowanemu sposobowi prowadzenia jej kariery przez ojca (który jest także jej menedżerem). Joe Simpson jest także jednym z producentów jej reality show The Ashlee Simpson Show. Simpson zdeklarowała się, że będzie śpiewała tylko na żywo. Pomimo wszystkich głosów krytyki w jej stronę, trzeba przyznać, że wokalistka ma ciekawa barwę głosu, potrafi pisać dobre piosenki, potrafi też, wbrew temu, co mówią, śpiewać na żywo tworząc dobre show. W internecie po tych wszystkich nieprzyjemnych wpadkach Ashlee pojawiła się petycja, w której mieli podpisywać się ludzie. Petycje miała być skierowana do jej wytwórni płytowej, aby zabronili jej śpiewać. Petycję podpisała spora grupa ludzi, ale Ashlee nie przejeła się tym, śpiewa nadal. Wielu jej fanów broni jej i są jej wierni.

W styczniu 2006 artystka została nominowała do nagrody Razzie Award w kategorii Najgorsza kreacja aktorska w filmie Undiscovered. Jej siostra Jessica również była nominowana w tej samej kategorii za film The Dukes of Hazzard. Przegrały z dziedziczką fortuny Hiltonów Paris Hilton.
-ashlee- 3/10/2006 17:36:18 [Powrót] Komentuj