Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Incydent w programie - Saturday Night Live

menu

 1. Strona Główna
 2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

 1. Ksiega Gości
 2. Dodaj do Księgi

Mój profil

mój avatar

archiwum

  2006
  Październik
  Sierpień

linki

  _FOTKI ASHLEE_
  + 1 +
  + 2 +
  + 3 +
  + 4 +
  + 5 +
  + 6 +
  + 7 +
  + 8 +
  + 9 +
  + 10 +
  _TAPETKI Z ASHLEE_
  # 1 #
  # 2 #
  # 3 #
  # 4 #

ulubieni


Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 16622 osób

Powered by blog 4u

A-s-h-l-e-e S-i-m-p-s-o-nIncydent w programie - Saturday Night Live

Ashlee Simpson występowała w programie Saturday Night Live jako gość muzyczny 23/24 października2004, miała wykonać dwie piosenki. Już dzień przed występem czuła się bardzo źle, jej głos wysiadł na dobre. Po konsultacji z lekarzem Ashlee i jej menadżer (prywatnie ojciec) postanowili, że występ może pogorszyć stan głosu i zdecydowali się na playback. Przy pierwszej piosence "Pieces of Me" nie było żadnych problemów, jednak, gdy rozpoczęła śpiewnie drugiej piosenki "Autobiography", można było usłyszeć piosenkę "Pieces of Me" zanim Ashlee podniosła mikrofon. Niewiedząc, co zrobić, zatańczyła spontaniczny taniec i zeszła ze sceny. Pod koniec programu Simpson pojawiła się na scenie i próbowała się tłumaczyć, że to jej zespół zagrał złą piosenkę na początku występu. Jednak skrytykowano ją za to, że było widać jak poruszała ustami, gdy w tle nie leciała piosenka.

25 października Simpson zadzwoniła do programu na żywo w MTV "Total Request Live" i wyjaśniła, że musiała oszczędzać swój głos, gdyż mogła go nawet stracić (całą sytuacje mogliśmy obejrzeć w The Ashlee Simpson Show). Ashlee cierpi na chorobę gardła (nadkwasotę strun głosowych) i lekarz nie radził jej występować. Sama komentowała całe zdarzenie "Zrobiłam z siebie kompletnego głupka". Gdy 25 października występowała na Radio Music Awards, Simpson na znak, że zapomniała o nieprzyjemnym zdarzeniu zaplanowała dowcip, który polegał na takiej samej pomyłce jak w Saturday Night Live. Ashlee jednak występowała na żywo bo nie miała już problemu z głosem. 31 października w programie 60 Minutes stacji CBS wyświetlono film, który pokazywał problemy jakie piosenkarka miała z głosem przed programem Saturday Night Live. Ashlee przez długi czas męczył ten incydent: było to pytanie, które zadawał każdy reporter, była też z tego powodu wyśmiewana. Sama piosenkarka nie przejmowała się tą krytyką, śmiała się z siebie i mówiła "Już bardziej się nie zbłaźnię". Ostatecznym pożegnaniem z tym incydentem było napisanie piosenki na jej drugą płytę "I am me" piosenki "Catch me when i fall"

-ashlee- 3/10/2006 17:51:28 [Powrót] Komentuj

Muszi

http://mucha-crazy-girl.blog4u.pl
data: 8/01/2007 19:46:08
zalogowany
IP: zalogowany
Ashlee jest super! Ma taką ciekawą barwę głosu... Eh, szkoda, że ja nie umiem śpiewać. Moją ulubioną piosenką jej jest Boyfriend, a widzę, że ta pisenka przyspożyła pannie Simpson nagrodę... Ciekawie.
Bu$ki!
P.S=Zajrzyj do mnie... A ja? Ja dodaję cię do ulubionych! Mam nadzieję, że się odwdzięczysz... :->